Moderní trenažéry v recenzích uživatelů

Říkáte si, že by to chtělo zmodernizovat domácí posilovnu, případně ji teprve vybavujete? Při výběru trenažérů vám mohou pomoci zkušenosti uživatelů.

Rekreační projížďky po světě, a přitom doma

Petr Doležal hodnotí rotoped inCondi: "Zvažoval jsem domácí stroj pro nenáročný trénink, tak, aby cvičení bylo i oživeno projížďkami po světě prostřednictvím Google Street View. Vše v pořádku, projížďka je velmi zábavná. Mohu vřele doporučit, stroj je tichý, hlučnější je spíš jezdec po několika kilometrech :-). Cena rozhodně neodpovídá kvalitě, myslím, že obdobné stroje jsou vesměs dražší, takže velké plus. Mohu doporučit jak pro kondiční amatérský trénink, tak i náročnější uživatele."

Další uživatel trenažéru inCondi doplňuje: "Není potřeba se rozepisovat, prostě výborná volba pro trénink celé rodiny. Je to zvláštní, ale oproti mechanickým strojům je jízda na tomto zábava."

Luky říká: "Pro člověka, který rád jezdí na kole, ale přes zimu to nedává, je trenažér výborná alternativa."

Nadchne vás i technické provedení

Ruda Kosík si všímá detailů trenažéru inCondi: "Na první pohled velice líbivý produkt, elektronické ovládání zátěže na ovládacím panelu, nebo pomocí aplikace na mobilu či tabletu,12 pevných profilů pro zátěž + jeden program v manuálním režimu na prakticky neomezené nastavení profilu zátěže."

Pepa dodává lakonicky: "Na tomto trenažéru jezdím denně, předchozí rotoped s mechanickým ovládáním jsem používal jako věšák na šaty."

Podle další recenze stroj podporuje i rodinnou pospolitost: "Trenažér bychom doporučili hlavně díky opravdu tichému chodu, takže v jedné místnosti mohou všichni sledovat televizi a jeden z nich šlapat."

...nebo Eiffelova věž!

Běžkyně Markéta si trenažér také pochvaluje: "Kdo rád běhá a nechce nudné programy, tak propojení trenažéru s tabletem (Street View - Mapy Google) je fakt skvělé. Kdykoliv chci, zaběhnu si třeba k Eiffelově věži. Tento výhled mě opravdu mile překvapil."

Dopřejte si i vy zábavné sportování s moderními trenažéry, které si vyberete v internetovém obchodu, díky recenzím a chatu s jeho obsluhou doslova na míru.


Publikováno: 5. 8. 2016