Recumbent inCondi - moderní trenažér nejen pro seniory

Současní senioři jsou všestranně aktivní a doma běžně využívají moderní trenažéry pro udržování kondice. Například recumbenty - takové pohodlnější rotopedy, které mají sedlo s opěrkou a madly.

Recumbent skvěle procvičí dolní část těla. A ještě více toho poskytují trenažéry inCondi, které využívají moderní technologie a k tomu jsou designově vydařené. Díky propojení s tabletem nebo mobilním telefonem a aplikacím pro systémy Android a iOS se při tréninku přenesete do atraktivních světových destinací a získáte tak nové zážitky.

Jste tedy doma a přitom projíždíte třeba Alpy. Při jízdě na trenažéru inCondi sledujete na obrazovce reálnou krajinu nebo ulice měst. Displej počítače zobrazuje také čas, rychlost, vzdálenost, puls, počet spálených kalorií a řadu dalších údajů.

Snímače tepové frekvence v rukojetích u sedadla trenažéru umožňují přizpůsobení tréninku aktuálnímu zdravotnímu stavu uživatele. K dispozici je i Body Fat program měřící množství tělesného tuku. Trenažér je také vybaven transportními kolečky pro snadný přesun.

Tip na dárek pro rodiče a prarodiče

Pokud se zamýšlíte nad dárkem pro seniory ve vašem okolí, tak tímto určitě zabodujete a navíc upevníte jejich zdraví. Uživatelé v recenzích potvrzují, že zatímco někdejší rotopedy byly mnohdy věšáky na šaty, na recumbentech inCondi se skutečně jezdí!

Shrnutí - 5 hlavních předností trenažérů inCondi

1. Tichý chod

Trenažéry jsou vybaveny speciálními rozpěrami, které snižují hluk při tréninku. Také odhlučněný motor nevydává téměř žádný zvuk. Díky tomu jsou trenažéry inCondi maximálně tiché a mohou být i v panelákových bytech.

2. Řada programů pro pestřejší trénink

K dispozici jsou různé profily tratě i speciální programy, např. funkce FAT měřící obsah tuku v těle, případně HRC program, který přizpůsobuje zátěž optimální tepové frekvenci. Nechybí ani uživatelské programy.

3. Propojení s tabletem 

Aplikace iRunning+ umožňuje nastavovat programy, ukládat naměřené hodnoty, sdílet je na sociálních sítích či kontrolovat aktuální informace při běhu (srdeční tep, rychlost, vzdálenost…).

4. Virtuální trénink kdekoliv na světě

Cvičení na trenažéru inCondi je zábavné a rychle ubíhá díky možnosti volby atraktivního terénu. Je libo Krkonoše, Vídeň, New York? Vyberte si, kam dnes pojedete! Záběry jsou tak realistické, že se do prostředí ihned vžijete.

5. Funkce navíc pro vaše pohodlí

Využijte na tomto trenažéru 21. století dotykový panel ovládání, větráček nebo reproduktory pro přehrání hudby pomocí telefonu či MP3. Těšte se i z prodloužené záruky 5 let pro všechny inCondi trenažéry.


Publikováno: 11. 7. 2016