Rodina trenažérů inSPORTline inCondi již čítá 10 jmen. Propojíte je s tabletem

Mezi nejprodávanější trenažéry se před Vánoci zařadily novinky ze stáje inSPORTline. Trenažéry inCondi vynikají moderním designem, kvalitním zpracováním a propojením s moderními technologiemi.

Přední český výrobce a prodejce fitness potřeb zaokrouhlil počet inCondi trenažérů na rovných deset. Najdete mezi nimi rotopedy, běžecké pásy, eliptické trenažéry i recumbent.

Rotopedy inSPORTline inCondi - klasika v moderním provedení

Vybrat si můžete ze dvou modelů - UB600i a UB40i. Levnější je druhý jmenovaný, který koupíte za necelých 10 tisíc korun, UB600i je o polovinu dražší.

Dražší model je robustnější a má výrazně vyšší nosnost (200 kg proti 150 kg levnější varianty). Má rovněž těžší zátěžové kolo a více funkcí - např. Body Fat program (změření tělesného tuku), nebo Recovery program (orientační test tělesné kondice).

Běžecké pásy inSPORTline inCondi - proběhněte se po celé planetě

Nebaví bás běhat na běžeckém pásu? Možná na něj změníte názor s pásy inSPORTline inCondi. Ty vás díky propojení s tabletem a aplikacemi pro systémy iOS i Android přenesou do velehor, nebo světových metropolí. Vše můžete procházet na Google Street View.

Běžecké pásy inCondi nabízí inSPORtline rovnou tři, v cenovém rozpětí od 22 500 Kč až po více jak 45 tisíc korun. Za nejvyšší cenu koupíte skvělý stroj - Běžecký pás inSPORTline inCondi T5000i.

Běžecký pás inSPORTline inCondi T5000i

Jedná se o profesionální běžecký pás pro komerční využití, nebo pro náročné uživatele. Má 99 přednastavených programů, měření tepové frekvence v rukojetích řídítek a měření tuku v těle. Robustní konstrukce a tichý motor zajistí bezproblémový chod přístroje po dlouhou dobu. Díky své odolnosti je určen pro intenzivní používání.

Již čtyři eliptické trenažéry propojíte s tablety

inSPORTline dále nabízí celé kvarteto oblíbených eliptikalů, které nově propojíte s aplikacemi pro tablety Apple iPad, nebo na systému Android. Koupíte je za ceny od 15 do 20 tisíc korun. Liší se nosností, počtem funkcí a designem.

Nejprodávanějším není ten nejlevnější, ale "zlatá střední (dražší) cesta" - Eliptický trenažér inSPORTline inCondi ET520i. Ten koupíte za cca 17 500 Kč.

Eliptický trenažér inSPORTline inCondi ET520i

Je elektronicky ovládaný, s dostatečnou nosností 150 kg a 7 kg zátěžovým kolem snese bez problémů i intenzivní trénink. Skvěle na něm protáhnete celé tělo a cvičení vás díky propojení s aplikacemi na vašem tabletu bude konečně bavit!


Publikováno: 7. 1. 2015